Akademia Lean Management

Jak skutecznie wdrażać kulturę ciągłego doskonalenia w zespołach? Jak tworzyć, monitorować i optymalizować efektywność procesów i procedur działania?

Liga
Brygadzistów

Jak zarządzać podległym zespołem w firmie produkcyjnej lub budowlanej? Jak oddzielać rolę brygadzisty od kolegi/koleżanki z zespołu i asertywnie stawiać granice? Jak egzekwować ustalenia i zasady współpracy?

Akademia
Managera

Jak planować wyznaczać cele i zarządzać sobą w czasie? Jak organizować i kontrolować pracę oraz delegować zadania? Jak zarządzać trudnymi sytuacjami i podejmować decyzje? Jak komunikować się skutecznie?

First Time
Manager

Jak płynnie przejść z niedawnej roli „członka zespołu” do nowej funkcji osoby zarządzającej grupą ludzi? Jak rozwijać w sobie umiejętności managerskie i stawiać kolejne kroki do bycia prawdziwym liderem? Jak skutecznie zarządzać sobą i zespołem?

Zaangażowany zespół rozproszony

Jak zarządzać zespołem zdalnym, efektywnie organizować jego pracę i osiągać wyniki? Jak budować zaangażowanie i motywację zespołu na odległość i w modelu pracy asynchronicznej?

Rozwój kompetencji managerskich

Jak zarządzać i budować relację z zespołem, jak dbać o wysoką motywację, jak rozwiązywać trudności interpersonalne by stworzyć efektywny zespół, który osiąga wyznaczone cele?

Manager w obliczu kryzysu motywacji zespołu

Jak być dobrym szefem zespołu w trudnych czasach? Jak radzić sobie z demotywacją i spadkiem zaangażowania członków zespołu? Jak wydobywać z zespołu to co najlepsze i dowozić wyniki w niestabilnych i trudnych czasach?

Menadżer odporny na presję

Jak radzić sobie z postawą pracownika: „Szefie… potrzebuję”? Jak radzić sobie z presją oczekiwań zespołu, stresem, manipulacjami, sytuacjami konfliktowymi oraz stosować techniki asertywne dbające o relację?

Ta witryna używa pliki cookies – zarówno własne, jak też korzysta z plików cookies stron trzecich.

Szkolenia - Firma szkoleniowa i doradcza Enterprise Advisors Kraków

Chcesz za darmo zdobywać wiedzę na temat sprzedaży i biznesu?

Interesują Cię ciekawe oferty szkoleń?

Zapisz się do naszego newslettera, a nic cię nie ominie!