Malwina Kopczyńska

Malwina Kopczyńska

Specjalizuje się zarówno w szkoleniach miękkich, transformacjach Lean oraz pomocy w badaniu luk kompetencyjnych. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zwłaszcza w firmach produkcyjnych. Jej przygotowanie to ponad 12 lat pracy w firmach i organizacjach na stanowiskach konsultantów, specjalistów, kierowników i dyrektorów. Doświadczenie i wiedza związana z Lean zdobyta poprzez praktykę i poznawanie narzędzi i metodyki na Gemba. W swoim doświadczeniu zawodowym zajmowała się także działaniami z zakresu sprzedaży i obsługi klienta w duchu Lean Manufacturing. Ma doświadczenie konsultingowe w prowadzeniu projektów optymalizacji w obszarach produkcji, sprzedaży i obsługi Klienta dla kilkunastu firm z branży przemysłowej i usługowej. Ma za sobą ponad 500 dni szkoleniowych, ponad 1500 godzin doradztwa i consultingu.

Pracowała m.in dla: Grupa Kopex, Grupa Alchemia, Conbelts Bytom, Pfleiderer Grajewo, Bumech, OFNE Emalia, Stomil Sanok, NAT Sp. zo.o., FPE Będzin, ZKS Łabędy, Kofama Koźle, ZM Robczyce, DB Schenker, ZKS Łabędy, Paks’D, klientów Constant Growth w projektach szkoleniowych.

Specjalizuje się w transformacjach i projektach optymalizacyjnych, łączy szkolenia ukierunkowane na optymalizację z uzupełnieniem kompetencji miękkich tj. komunikacja, delegowanie, zarządzanie zespołem, budowanie autorytetu, kompetencje liderskie.

Absolwentka Wyższej Szkoły Ochrony Pracy w Katowicach, na kierunku Zarządzanie ze specjalizacją Psychologia w biznesie. Ukończyła studia podyplomowe na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej z Zarządzania Projektami z certyfikatem Prince2 ® oraz kursy o tematyce komunikacji, negocjacji, budowaniu zespołu i roli trenera.

Wolne chwile spędza aktywnie tańcząc z koleżankami z klubu, zumbę i belly dance, podróżując lub wędrując po górach, gdzie czuje się wolna. Miłośniczka zwierząt, kociara, fanka Tokimeki, zwolenniczka życia zero waste, zapalony Leanowiec.

Szkolenia zamknięte prowadzone przez trenera:

Artykuły trenera:

W tej chwili brak dostępnych artykułów tego trenera

Ta witryna używa pliki cookies – zarówno własne, jak też korzysta z plików cookies stron trzecich.

Szkolenia - Firma szkoleniowa i doradcza Enterprise Advisors Kraków

Chcesz za darmo zdobywać wiedzę na temat sprzedaży i biznesu?

Interesują Cię ciekawe oferty szkoleń?

Zapisz się do naszego newslettera, a nic cię nie ominie!