Karol Czapik

Swoją karierę zaczynał jako sprzedawca pakietów sponsorskich kongresów i konferencji dla różnych branż w Informedia Polska / ECU Marketing. Następnie przez 3 lata zarządzał i współtworzył Studenckie Forum Business Centre Club na województwo Małopolskie z siedzibą w Krakowie. Kolejne doświadczenia zawodowe zdobywał przez 7 lat pracy w Grupie Kapitałowej Integer, w takich spółkach jak InPost S.A., EasyPack, gdzie był od początku odpowiedzialny za zarządzania projektami innowacyjnymi i zarządzaniem własnością intelektualną na wszystkich rynkach. Jego ostatnim zadaniem w firmie InPost S.A. było stworzenie i wdrożenie od „przysłowiowej czystej kartki” Biura Zarządzania Projektami – PMO, które również zarządzało portfelem projektów w pięciu spółkach zależnych.

Od ponad 5 lat zawodowo wspiera firmy w roli Interim Program i Project Managera – do zadań specjalnych. Jest konsultantem i mentorem w doskonaleniu kultury zarządzania projektami. Wspiera zespoły projektowe, właścicieli firm i ich zarządy w efektywnym zarządzaniu programami, transformacją kultury pracy, projektami i PMO. Jest praktykiem w zarządzaniu projektami od ponad 14 lat w dużych firmach międzynarodowych i StartUP-ach, w branżach m.in., takich jak: e-commerce, logistyka, e-mobility, IT, telekomunikacja, finanse oraz R&D. Zaufały mu takie firmy m.in., jak: InPost S.A. (obecnie sp. z o.o.) Fabryka Kart Trefl Sp. z o.o., Columbus Energy S.A., OpenNet.pl Sp. z o.o., Sinterit Sp. z o.o., BiBP Sp. z o.o., MB Recycling Sp. z o.o., Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o i inni.

W swojej karierze zawodowej był wolontariuszem, sprzedawcą, w-ce Prezesem i fundatorem Fundacji Wsparcia Przedsiębiorczości Activus Promptus.

Obecnie jest aktywnym Członek IPMA Polska, Asesorem IPMA w ogólnopolskim konkursie Polish Project Excellence Award, Doradcą Akademii Menadżera Innowacji w PARP, Mentorem w Fundacji Kraków Miastem Startupów, członkiem Stowarzyszenia Service Process Improvement Network – SPIN oraz wykładowcą w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK na kierunku Zarządzanie projektami, trenerem i prelegentem.

Skończył studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie projektami według standardów IPMA i PMI w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera. Studia Master of Business Administration – MBA, MBA in General Management and Public Management w Krakowskiej Szkole Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Szkolenia zamknięte prowadzone przez trenera:

Artykuły trenera:

W tej chwili brak dostępnych artykułów tego trenera

Ta witryna używa pliki cookies – zarówno własne, jak też korzysta z plików cookies stron trzecich.

Szkolenia - Firma szkoleniowa i doradcza Enterprise Advisors Kraków

Chcesz za darmo zdobywać wiedzę na temat sprzedaży i biznesu?

Interesują Cię ciekawe oferty szkoleń?

Zapisz się do naszego newslettera, a nic cię nie ominie!