Andrzej Borcz

Trener i konsultant biznesowy, a także Prezes Zarządu spółki Enterprise Advisors Polska, wspólnik Kancelarii Prawnej Gut & Wspólnicy, inwestor na rynku nieruchomości.

Posiada 22 lata praktycznego doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniu.

Kierował działem sprzedaży w kanale HoReCa na stanowisku Dyrektora Sprzedaży ds. HoReCa. Tworzył innowacyjne programy lojalnościowe, merchandisingowe oraz edukacyjne. Wraz z grupą ekspertów rynku gastronomicznego zbudował platformę edukacyjną dla partnerów handlowych pod nazwą Best in Class - Horeca Management Program. Zarządzał spółkami w grupie kapitałowej notowanej na GPW (do której należą również podmioty operujące w segmencie HoReCa) na stanowisku Członka Zarządu i Dyrektora Zarządzającego. W ramach Enterprise Advisors realizował programy rozwojowe, szkolenia, coachingi dla takich firm jak: Żywiec Zdrój, Stock, Bridgestone, Eurocash, Pepsico, Beyond, Etex, OLX, GH Cranes, Bolsius czy Grupa Adamietz.

Oglądaj mnie także na kanale ZERO
SPOTKAJMY SIĘ
Porozmawiajmy o Twoim biznesie.
Umów się na bezpłatną diagnozę potrzeb.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Polityka Prywatności Google. Warunki korzystania z usługi reCAPTCHA.

Co mogę zrobić dla Ciebie i Twojej firmy?
Umów się przez formularz na bezpłatną diagnozę potrzeb. W tych obszarach ja i mój zespół możemy Ci pomóc:
Kompleksowe programy rozwojowe dla pracowników firm
Szkolenia dla działów sprzedaży
Szkolenia dla firm z kanału HoReCa
Szkolenia menedżerskie, obsługa klienta, komunikacja, produktywność
Power speech, wystąpienia publiczne, szkolenia podczas eventów firmowych
Indywidualne sesje z coachingu menedżerskiego
Dofinansowanie do szkoleń dla pracowników firm
Dotacje na inwestycje
Poznaj opinie klientów
Serdecznie polecam usługi Pana Andrzeja Borcza jako doświadczonego managera i trenera sprzedaży. Miałem przyjemność współpracować z Panem Andrzejem podczas wspólnego projektu i byłem pod wrażeniem jego wiedzy, organizacji oraz metodyki pracy. W szczególności chciałbym podkreślić zasługi Pana Andrzeja w zakresie szkolenia zespołu handlowego i doradztwa, ponieważ właśnie w tym obszarze mieliśmy przyjemność współpracować. Dzięki jego profesjonalnemu podejściu i wnikliwej analizie, nasi pracownicy zyskali cenne umiejętności i wiedzę, które pozwoliły na poprawę i osiągnięcie wyznaczonych celów biznesowych. Bardzo dziękuję Panu Andrzejowi za wspaniałą współpracę i polecam jego usługi wszystkim, którzy szukają wyjątkowego trenera sprzedaży i managera biznesowego.
Kamil Fagasiński
Menadżer ds. Sprzedaży
On-Trade Eurocash S. A.
Jestem przekonany, że usługi Pana Andrzeja Borcza, jako doświadczonego menedżera i trenera, okażą się nieocenioną wartością dla każdej organizacji szukającej profesjonalnego wsparcia w dziedzinie rozwoju biznesowego. Moja współpraca z Panem Andrzejem była niezwykle owocna i pozwoliła mi docenić jego wysokie umiejętności zarządzania oraz bogatą wiedzę z zakresu sprzedaży i marketingu. Dzięki jego profesjonalnemu podejściu oraz wnikliwej analizie, nasi pracownicy zyskali cenne umiejętności i wiedzę. W pełni polecam usługi Pana Andrzeja Borcza jako specjalisty w dziedzinie zarządzania i trenera biznesowego.
Tomasz Jench
CEO
New York Pizza Department S. A.
Andrzeja polecił mi mój kolega z pracy i jestem mu za to bardzo wdzięczna. 
Andrzej to kompetentny, sumienny, otwarty oraz świetnie komunikujący się czlowiek, który pasjonuje się tym, co robi. Człowiek, który swoją funkcję łączy z pasją jest niezwykle efektywny w swoich działaniach. 
Obejmując nowe stanowisko chciałam usystematyzować sobie procesy i wiedzę, potrzebowałam doświadczonej osoby, który naprowadzi mnie na różne możliwości rozwiązań. PS. Bardzo sobie cenię Twoją wiedzę i dziękuję za to, że mnie wspierasz.
Beata Galas
Head of Google for Education
CEE Google
Andrzeja miałem okazję poznać podczas 2-dniowego szkolenia "Skutecznej sprzedaży" jakie prowadził dla Mojego zespołu. Andrzej od razu dał się poznać jako profesjonalista i świetny mówca, który nie tylko ma ogromną wiedzę popartą wieloletnią praktyką ale także potrafi ją w umiejętny sposób przekazywać dalej👌 Sam odkąd wykorzystuję przekazaną wiedzę odczułem znaczną poprawę efektywności oraz zupełnie inny poziom relacji biznesowych nie nastawiony wyłącznie na rosnące słupki lecz budujący strategie na długotrwale i silne relacje.
Marcin Szkop
Senior Key Account Manager
ING Bank Śląski
Zarówno Andrzej Borcz, jak i pozostali trenerzy, z którymi mieliśmy przyjemność pracować, potrafią mocno zaktywizować grupę. Ich profesjonalizm oraz zaangażowanie sprawiły, że współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Wszystkim potencjalnym klientom, którym zależy na rozwinięciu umiejętności w zakresie sprzedaży, negocjacji, czy też ogólnej komunikacji z klientem rekomendujemy podjęcie współpracy z Enterprise Advisors Polska, ponieważ jest to rzetelny dostawca usług szkoleniowych na bardzo wysokim poziomie.
Rafał Rząd
Sales Manager
PAYU
Z przyjemnością rekomendujemy firmę Enterpriese Advisors Polska Sp. z o. o. jako profesjonalnego i doświadczonego partnera w realizacji programów szkoleniowo-rozwojowych. Współpraca z Enterpriese Advisors Polska Sp. z o. o.została przez uczestników oceniona bardzo wysoko pod kątem merytorycznym. Uczestnicy zwrócili uwagę na zakres materiału w pełni dopasowany do specyfiki naszej działalności. Szkolenie w bardzo pozytywny sposób wpłynęło na rozwój osobisty uczestników, a co najważniejsze skutecznie zwiększyło sprzedaż.
Tomasz Malec
Eurocast

Artykuły trenera:

Ta witryna używa pliki cookies – zarówno własne, jak też korzysta z plików cookies stron trzecich.

Szkolenia - Firma szkoleniowa i doradcza Enterprise Advisors Kraków

Chcesz za darmo zdobywać wiedzę na temat sprzedaży i biznesu?

Interesują Cię ciekawe oferty szkoleń?

Zapisz się do naszego newslettera, a nic cię nie ominie!