Mieszko Maj

Mieszko Maj Enterprise Advisors

Obecnie trener i konsultant HR. Posiada 14 lat praktycznego doświadczenia w HR, jako HR Director oraz jako zewnętrzny konsultant. Z wykształcenia psycholog organizacji. Inwestor na rynku nieruchomości i praktyk permakultury.

Karierę rozpoczynał w branży szkoleniowej jako trener biznesowy. Przez kilka lat prowadził własną firmę szkoleniowo-doradczą gdzie obsługiwał i koordynował ogólnopolskie projekty dla m.in IKEA, OBI, Superpharm, Bank BGŻ, CITROEN czy DACHSER. Projekty te najczęściej dotyczyły programów certyfikacji sił sprzedażowych lub podnoszenia kompetencji menedżerskich.

Był związany z Instytutem Gaussa gdzie jako Konsultant HR w metodologii Evidence-Based Management zajmował się między innymi wdrażaniem programów rozwoju kompetencji menedżerskich. Następnie przez 7 lat pracował jako HRBP, HR Manager, HR Director dla firm zajmujących się tworzeniem animacji 3D i efektów specjalnych na potrzeby kina i gier komputerowych (PLATIGE IMAGE) lub agencji marketingu zintegrowanego (Grupa WALK). Ostatnie doświadczenie zawodowe po stronie klienta realizował w Tanzanii gdzie zarządzał działem HR obsługującym 750 lokalnych pracowników i 50 expatów z całego świata.

Współpracował jako stały wykładowca z PJATK. Współautor książki: „Oszustwa i nieuczciwość w organizacjach”. Autor raportu wydanego z Pracodawcy RP: „Anomia Pracownicza w Polsce 2012 skala oszustw i kradzieży w firmach” oraz wielu artykułów specjalistycznych publikowanych w Personel Plus, Personel i Zarządzanie i inne.

Prowadzi szkolenia z zakresu podnoszenia kompetencji menedżerskich, zarządzania międzypokoleniowego, rozwiązywania konfliktów, różnic międzykulturowych, budowania współpracy, podnoszenia kompetencji handlowych i ograniczania anomii pracowniczej. Prowadzi także projekty z zakresu coachingu kompetencyjnego dla dyrektorów i członków zarządów oraz projekty konsultingowe z zakresu: budowy i wdrażania modeli kompetencyjnych, ocen rocznych, badań satysfakcji, badań 360, controlingu personalnego, audytu funkcji personalnych.

Szkolenia zamknięte prowadzone przez trenera:

Ta witryna używa pliki cookies – zarówno własne, jak też korzysta z plików cookies stron trzecich.

Szkolenia - Firma szkoleniowa i doradcza Enterprise Advisors Kraków

Chcesz za darmo zdobywać wiedzę na temat sprzedaży i biznesu?

Interesują Cię ciekawe oferty szkoleń?

Zapisz się do naszego newslettera, a nic cię nie ominie!